menu: Strona główna | Nasze Referencje | Nasz Facebook | KONTAKT |

Nowości

Nowa era systemów na dachy płaskie.
Montaż modułu na dachu płaskim w czasie krótszym niż 30 sekund. Bezpieczeństwo potwierdzone w badaniach laboratoryjnych oraz tunelowych. Nowe systemy na dachy płaskie biją rekordy sprawności montażu. Polski lider w produkcji konstrukcji fotowoltaicznych Corab zaskoczył po raz kolejny.

więcej »

Chłodnictwo spożywcze i przemysłowe


W restauracjach, sklepach a także w domach jednorodzinnych mogą wystąpić wymagania dotyczące kontrolowania temperatury przechowywania produktów i towarów. Tego typu restrykcje są w większości przypadków głównym elementem, na który to trzeba zwracać szczególną uwagę. Bez względu na to w jakich warunkach mają być zastosowane konkretne urządzenia, jesteśmy w stanie spełnić wymagane oczekiwania z zakresu jakim jest chłodnictwo przemysłowe.
Nasza firma świadczy usługi w zakresie sprzedaży, montażu, serwisu urządzeń chłodniczych i przemysłowych oraz automatyki. Oferujemy specjalistyczne rozwiązania z zakresu chłodnictwa przemysłowego oraz instalacji chłodniczych, budowy chłodni i mroźni.
Swoją ofertę kierujemy zarówno do użytkowników indywidualnych, małych firm, sklepów, punktów gastronomicznych jak również dużych zakładów przemysłowych. Przez lata zyskaliśmy stabilną pozycję na rynku, a wszystko to z uwagi na rzetelne podejście do klienta oraz konsekwencję w działaniu. Chłodnictwo to niezbędny czynnik procesu produkcyjnego i jako takie winno zostać wykonane z należytą precyzją. W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą prosimy o kontakt. Jeżeli tylko klient na to pozwoli staramy się brać udział w każdym etapie tworzenia i realizacji projektu. Pasja, w której realizujemy się i rozwijamy już od prawie 30-stu lat to przede wszystkim poszukiwanie rozwiązań i rozpatrywanie każdego zapytania indywidualnie.
Oferujemy montaż, serwis, prace projektowe oraz dobór podzespołów najwyższej jakości.

Pozwól nam podjąć wyzwanie.
Oferujemy usługi montażu i serwisu każdego rodzaju komór chłodniczych i mroźniczych.
Komory chłodnicze/mroźnicze to zamknięta przestrzeń wewnątrz której można zachować określone warunki klimatyczne. Regulacja temperatury wewnątrz tego typu komory chłodniczej jest kontrolowana poprzez czujnik regulacji i służy między innymi przechowywaniu żywności, która w odpowiednich warunkach zachowuje przez dłuższy czas swoje właściwości. Elektroniczne zawory rozprężne w dużym stopniu eliminują osuszkę towaru co przekłada się na mniejsze straty oraz zmniejszenie zużycia energii elektrycznej.